Priestor pre Váš spokojný domov

-Naša realitná spoločnosť LMT Reality s.r.o. vznikla na podnet našich dlhoročných klientov, ktorí boli maximálne spokojný so službami v oblasti financií, pohľadávok a dražieb.

-Samotný názov spoločnosti je založený na skratkách krstných mien zakladateľov, ktorých cieľom a snahou bolo vytvoriť tzv. rodinnú a kamarátsku “REALITKU”, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja a kúpy domov, bytov, komerčných priestorov a stavebných pozemkov.
-Od začiatku staviame na dlhoročných skúsenostiach s realitným trhom v Slovenskej republike, znalostiach jeho špecifík, miestnych podmienok, ale aj problematík.
-Ponúkame poctivosť, slušnosť, rýchlosť, odbornosť, skúsenosti, bezpečné a kompletné vedenie celého obchodného prípadu “na kľúč” a hlavne NORMÁLNY ľudský prístup a samozrejme dobrú kávu…
-A preto, chcete si splniť Váš sen o novom bývaní? Nemáte potrebnú finančnú hotovosť? NEVADÍ, pomôžeme Vám s vybavením a prefinancovaním Vašej pôvodnej alebo novej nehnuteľnosti, prostredníctvom nášho finančného špecialistu a vypracujeme Vám ponuku šitú na mieru, pričom budeme rešpektovať Vaše predstavy a požiadavky.

Vykúpenie nehnuteľnosti

Potrebujete peniaze za predaj Vašej nehnuteľnosti okamžite alebo Vám hrozia exekúcie, dražby, nestíhate splácať pôžičky a hrozí Vám, že prídete o svoju nehnuteľnosť alebo pozemok? Vykúpenie nehnuteľnosti predstavuje rýchle a efektívne riešenie Vašej finančnej situácie. Čím skôr sa rozhodnete a kontaktujete našu realitnú kanceláriu, tým rýchlejšie a výhodnejšie môžete svoju nehnuteľnosť predať. Ponúkame Vám rýchle a diskrétne jednanie, úhradu všetkých poplatkov a bezplatné zabezpečenie právneho servisu.

Určenie ceny nehnuteľnosti a postup:

Pri výkupe nehnuteľnosti vychádzame z trhovej hodnoty alebo vami navrhnutej reálnej ceny. Maximálna cena môže byť do 70% alebo max 80 % trhovej hodnoty nehnuteľnosti, záleží aj od lokality a ďalších dôležitých faktorov ( poschodie, orientácia, podl. plocha, a pod).
Vyplatíme všetky prípadné dlhy, exekúcie, nedoplatky tak , aby sa mohol uskutočniť bezproblémový prevod nehnuteľnosti a to tak, aby Vám zostala aspoň časť finančných prostriedkov, o ktoré by ste ináč prišli a následne tieto môžete použiť napríklad na zaplatenie kaucie pri hľadaní podnájmu, alebo vyplatenie iných podlžností.
Zastúpime Vás pri všetkých jednaniach s prípadnými veriteľmi a inými subjektmi.

Konečná výkupná cena je určená po vykonaní obhliadky zástupcom realitnej kancelárie a zistení právneho stavu predmetnej nehnuteľnosti. Všetky potrebné podklady, dokumenty, zmluvy a vybavovanie na úradoch vybavíme za Vás. Vykupovaná nehnuteľnosť musí byť stále v majetku predávajúceho.

Ak Vás napadne otázka, kde budete bývať alebo pracovať, keď Vašu nehnuteľnosť predáte. S tým nie je žiaden problém. Sme ochotní Vám predanú nehnuteľnosť prenajať, a ak budete mať záujem po nejakom čase si ju môžete odkúpiť späť. V inom prípade Vám vieme zabezpečiť náhradné ubytovanie. Takže vlastne o nič neprichádzate a vyriešite tým najlepším spôsobom svoje problémy.

Predať svoju nehnuteľnosť nemusíte len keď máte dlhy, môžete ju predať aj keď nestíhate platiť podnájom a chcete si nájsť iný lacnejší, alebo je pre Vás byt či iná nehnuteľnosť priveľká a chcete menšiu. Pomôžeme Vám dokonca pri hľadaní nového bývania.

Hypotekárna kalkulačka

Mesačná splátka: Spolu: Preplatíte: